2005 yılında Sadık Bariboğlu tarafından 

Deko Dizayn adı altında kurularak devam eden şirketimiz 2015 yılında Bariboğlu Yapı adı ile hizmetine devam etmektedir. Hekim Yapı şirketinin ilk bayilerinden olan şirketimiz 2005 yılından itibaren 1000'in üstünde projeye imza atmış olup, yurtiçi ve yurtdışında birçok başarılı proje yapmıştır.

2015 yılında Samsun ve Antalya illerinde W Design İç Mimarlık şirketini açarak mimari ve iç mimari proje alanında da hizmet vermeye başlamıştır.

Yıllardır bu birikimi ve kaliteyi arayıp, bizi tercih eden tüm kişi ve kuruluşları teşekkürlerimizi sunarız...

SADIK BARİBOĞLU ( 1954, SAMSUN )

ŞİRKET KURUCUSU /MAKİNA MÜH.

BERK BARİBOĞLU ( 1987, ALMANYA )

ORTAK / İÇ MİMAR

Üniversite eğitimini Almanya'da tamamlayıp,uzun yıllar Avrupa ile ticaret işinde bulunan Sadık Bariboğlu 2005 yılında kurduğu Deko Dizayn şirketi ile Hekim Yapı şirketinin ilk bayilerindendir. HekimBoard'un gelişimesinde çok önemli katkısı olup alanında sayılı kişiler arasına girmiştir.

2012 yılında Doğu Akdeniz Ünv. Mim. Fak. İç Mimarlık Bölümünü üstün başarı ile bitirmiştir..Mezun olduğu tarihten itibaren önemli şantiyelerde ve ofislerde deneyim kazandıktan sonra Bariboğlu Yapıda ve kurucusu olduğu W Design İç Mimarlık şirketlerinde çalışmalarına profosyonel anlamda devam etmektedir.

( 0362 ) 518 55 21  |   info@baribogluyapi.com

© 2023 by Bariboglu Yapi. 

 

HekimBoard Samsun

Samsun Fibercement